796 773 777 [email protected]

Auto komis Bielsko-Biała skupi każdy samochód

W naszym autokomisie w Bielsku-Białej od wielu lat zajmujemy się wszelkiego rodzaju skupem samochodów niezależnie od tego, czy jest nowe, używane czy też uszkodzone. Jeśli posiadasz samochód i chcesz go sprzedać, ale jesteś zapracowany i nie masz czasu na samodzielne zajęcie się sprzedażą;

· twój samochód jest uszkodzony i obawiasz się, że nikt nie będzie zainteresowany;

· od jakiegoś czasu próbujesz sprzedać samochód i nie ma chętnych;

· zależy Ci na szybkiej sprzedaży, ponieważ potrzebujesz gotówki;

To nasz komis samochodów w Bielsku-Białej jest idealnym, wygodnym i szybkim rozwiązaniem. Dla osób, którym sprzedaż auta ściąga sen z powiek, pomożemy uwolnić się od ciążącego ich problemu. Po wcześniejszych oględzinach i wycenie kupimy od Ciebie auto i od razu zapłacimy całą gotówką. Co więcej, nie będziesz musiał specjalnie przyjeżdżać do naszego auto komisu w Bielsku-Białej, ponieważ to my możemy przyjechać po Twój samochód – o ile mieszkasz na terenie śląska lub małopolski.

Numer Kontaktowy:
796 773 777

Komis samochodów Bielsko-Biała – oferta

Nasz komis samochodowy w Bielsku-Białej działa na terenie całej Polski, ale głównie skupiamy się na obszarze Bielska i okolic śląska oraz małopolski. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i flot samochodów firmowych czy poleasingowych. Skupujemy nie tylko auta, ale i również quady motory itp. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy działać szybko i za każdym razem staramy się zapewnić minimum formalności.

Skup samochodów Bielsko-Biała to uczciwe warunki umowy

Jeśli zdecydowałeś się na sprzedaż samochodu do naszego auto komisu w Bielsku-Białej to potrzebujemy od Ciebie niezbędnych dokumentów tj.:

· Dowód osobisty każdego z właścicieli;

· Potwierdzenie ważnej polisy OC na pojazd;

· Dowód rejestracyjny;

· Karta pojazdu (o ile została wydana).

Z naszej strony oferujemy bardzo atrakcyjne i zdecydowanie lepsze warunki skupu oraz przejrzystą i zrozumiałą umowę kupna – sprzedaży. Nasza wycena jest uczciwa, ponieważ nie doszukujemy się problemów i nie zaniżamy wartości samochodu w sztuczny sposób. Możesz liczyć na profesjonalną obsługę a w przypadku auta mocno uszkodzonego lub bardzo zaniedbanego nie musisz obawiać się, że nie dojdzie do transakcji. Natomiast warto, byś wiedział, że może wpłynąć to na proponowaną kwotę. Stąd też w naszym komisie samochodów Bielsko-Biała zachęcamy, aby przed sprzedażą, nieco odrestaurować i wyczyścić auto. Z nami masz pewność, że szybko i bezpiecznie sfinalizujesz transakcję.

Skup samochodów w Bielsku-Białej zaprasza do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane z Bielska-Białej, Oświęcimia, Kęt i okolic. Przyjedziemy i sprawnie wycenimy Twoje auto.

Call Now Button